Lekcja otwarta - zaproszenie (5,6)

W przyszłym tygodniu zapraszamy na dwie lekcje otwarte z przedmiotów zawodowych.

Pierwsza z nich z przedmiotu Pomiary w układach elektrycznych i elektronicznych zostanie przeprowadzona dnia 18 maja 2021 r. o godz. 9.40 w klasie 2 tmt, przez pana Sławomira Rylewicza. Temat lekcji: Układy regulacji i pomiaru napięcia zmiennego (1).

Druga lekcja z przedmiotu Metrologia w energetyce odnawialnej zostanie przeprowadzona dnia 19 maja 2021 r. o godz. 13.15 w klasie 1 tum, przez pana Macieja Betleja. Temat lekcji: Pomiar rezystancji izolacji.

Lekcja odbędzie się na platformie Teams. Chętne osoby prosimy o wcześniejszy kontakt ze szkolnym e-koordynatorem Programu Aktywna Tablica (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).