Aktualności

Lekcja otwarta - zaproszenie (7)

Zapraszamy na lekcję otwartą z języka polskiego, która zostanie przeprowadzona dnia 25 maja 2021 r. o godz. 8.00 w klasie 1 tum, przez panią Urszulę Woźnik-Batko. Temat lekcji: Problematyka patriotyczna w „Odprawie posłów greckich” – analiza pieśni chóru „Wy, którzy pospolitą rzeczą władacie”.

Lekcja odbędzie się w systemie hybrydowym: stacjonarnie w sali nr 1 i na platformie Teams. Chętne osoby prosimy o wcześniejszy kontakt ze szkolnym e-koordynatorem Programu Aktywna Tablica (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Kontakt

  • ZSZiO w Sułkowicach
    32-440 Sułkowice, ul. Szkolna 34

    Telefon: (012) 273-20-08
    Fax: (012) 274-21-22

    Mail: sekretariat@zszio.edu.pl

Rekrutacja

Życie szkoły