"Nasza planeta - nasze zdrowie"

Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w projekt „Obchody Światowego Dnia Zdrowia 2022 w szkołach ponadpodstawowych Powiatu Myślenickiego” organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Myślenicach.

Hasło tegorocznego światowego dnia zdrowia to ,,NASZA PLANETA, NASZE ZDROWIE”. Zadaniem uczniów było opracowanie infografik odnoszących się do tego tematu. Nasza młodzież przygotowywała infografiki na zajęciach informatyki, a następnie najlepsze prace zostały wysłane do organizatora. W wyniku tej akcji powstał biuletyn, który będzie zamieszczony w Internecie i wypromowany m. in. na stronie internetowej PSSE w Myślenicach i na portalu Facebook PSSE Myślenice. Nasza szkoła otrzymała podziękowanie od organizatorów za aktywne włączenie się do wyżej wymienionej akcji. Najlepsze prace zamieszczone w biuletynie wykonali: Bartłomiej Niepsuj kl.3 TMM, Dominik Rakowski KL. 2 TMH, Hubert Bochenek, Kacper Grabowski, Kamil Twardosz 2TUM, Dawid Zaręba 1WZ. Dziękujemy wymienionym uczniom za zaangażowanie i zachęcamy do zapoznania się z efektami ich twórczości.
A. Kęsek-Olesek

BIULETYN