26 września, jak co roku, będziemy obchodzić Europejski Dzień Języków. Z tej okazji ogłaszamy konkurs na strój kojarzący się z wybranym krajem anglojęzycznym lub niemieckojęzycznym (tylko pozytywne skojarzenia) i w przebraniu zapraszamy 26 września (poniedziałek) na długiej przerwie na aulę. Liczymy na waszą kreatywność i pomysłowość. Na zwycięzców czekają drobne upominki.

Tego dnia w czasie długiej przerwy zabierzemy was w kulinarną podróż po Niemczech i Anglii. Będzie można skosztować kulinarnych smakołyków pochodzących z tych krajów.

Ponadto w różnych miejscach w szkole zostaną rozwieszone kody QR z logo EDJ, które będą dotyczyć języków. Po ich zeskanowaniu na pewno poznamy wiele ciekawostek językowych. Zapraszamy do wspólnej zabawy.