Instrukcja logowania

Instrukcja logowania

  • ZSZiO w Sułkowicach

Instrukcja logowania - kliknij TUTAJ

Skrócony opis logowania:

1. Wchodzimy na stronę naszej szkoły i wybieramy z menu głównego zakładkę "Dziennik elektroniczny". Po kliknięciu zostaniemy przekierowani na stronę dziennika.

2. Na stronie klikamy w zielony przycisk "Zaloguj się >"

3. Logowanie

A) Jeżeli jest to nasze pierwsze logowanie klikamy opcję przywróć dostęp (środkowa pozycja nad przyciskiem "Zaloguj się >"). Zostaniemy przekierowani na podstronę, na której aktywujemy swój dostęp do dziennika elektronicznego.

B) Jeżeli to nasze logowanie to wypełniamy pole "E-mail" wpisując e-mail użyty do założenia i aktywacji konta, w polu "Hasło" wpisujemy ustawione przez nas hasło, a następnie klikamy zielony przycisk "Zaloguj się >". Jeżeli wszystkie czynności wykonaliśmy poprawie zostaniemy zalogowani na swoje konto do dziennika elektronicznego.

4. Po przekierowaniu zobaczymy panel taki jak przedstawiony poniżej. Aby aktywować nasz dostęp do konta należy wykonać następujące czynności:

A) W polu "Aders e-mail:" wpisujemy adres e-mail, który podaliśmy przy rejestracji. 

B) Zaznaczmy opcję "Nie jestem robotem". W razie konieczności wykonujemy polecenia wyświetlone na monitorze z wtyczki reCapcha.

C) Wciskamy przycisk "Wyślij wiadomość".

Po wykonaniu tych czynności na skrzynkę mailową, której adres podaliśmy w kroku 4. zostanie wysłany link do aktywacji naszego konta.

5. Wchodzimy na swoją skrzynkę pocztową. W otrzymanym mailu klikamy link i ustawiamy hasło. Hasło musi posiadać minimum 8 znaków w tym min jedna DUŻA LITERA i jedna CYFRA. Zatwierdzamy.

6. Po wykonaniu tych czynności należy bezwzględnie WYŁĄCZYĆ PRZEGLĄDARKĘ INTERNETOWĄ I URUCHOMIĆ JĄ PONOWNIE. By wejść do dziennika elektronicznego wchodzimy na stronę naszej szkoły i wybieramy z menu głównego zakładkę "Dziennik elektroniczny". Po kliknięciu zostaniemy przekierowani na stronę dziennika. Następnie wykonaj polecenie 2 i 3 B z tej instrukcji (przewiń tekst do góry).

 

Kontakt

  • ZSZiO w Sułkowicach
    32-440 Sułkowice, ul. Szkolna 34

    Telefon: (012) 273-20-08
    Fax: (012) 274-21-22

    Mail: sekretariat@zszio.edu.pl

Rekrutacja

Życie szkoły