Narodowe czytanie

Narodowe czytanie

Narodowe czytanie

Zaczytane Walentynki

 • Urszula Woźnik-Batko
14 lutego 2020 r. w auli szkoły odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Narodowe Czytanie w ZSZiO w Sułkowicach. Najważniejszym celem tego przedsięwzięcia była popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury oraz potrzebę dbałości o polszczyznę.

Czytaj więcej

Narodowe Czytanie 2019 (X)

 • Urszula Woźnik-Batko

Słowa Wisławy Szymborskiej: "Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła" znakomicie pasują do spotkania w ramach Narodowego Czytania, które odbyło się w naszej szkole w czwartek 23 października 2019r.

Czytaj więcej

Czytanie 8 lutego

 • Urszula Woźnik-Batko

W piątek 8 lutego w auli szkolnej odbyło się już 4 spotkanie z cyklu Szkolne Narodowe Czytanie w ZSZiO w Sułkowicach. W tym miesiącu czytały dla nas: opiekunka
Samorządu Uczniowskiego - p. Ewa Francuziak oraz uczennica klasy maturalnej - Klaudia Parszywka.

Czytaj więcej

Czytanie 13 grudnia

 • Urszula Woźnik-Batko

13 grudnia członkowie koła bibliotecznego i samorządu uczniowskiego zaprosili na 3 spotkanie z „Przedwiośniem” Stefana Żeromskiego, które odbyło się w auli szkolnej.

Czytaj więcej

Narodowe czytanie: Stefan Żeromski "Przedwiośnie"

 • ZSZiO w Sułkowicach

23 października 2018 r. odbyło się czytanie powieści Stefana Żeromskiego pt."Przedwiośnie", która przedstawia pierwsze lata po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Czytanie zorganizował pan dyrektor Waldemar Wolski i przewodnicząca samorządu uczniowskiego Aneta Garbień. Czytały uczennice klas drugich i trzecich technikum.

Czytaj więcej

Kontakt

 • ZSZiO w Sułkowicach
  32-440 Sułkowice, ul. Szkolna 34

  Telefon: (012) 273-20-08
  Fax: (012) 274-21-22

  Mail: sekretariat@zszio.edu.pl

Rekrutacja

Życie szkoły