Wycieczki

Wycieczki

Wycieczka do Zakopanego 4-5.10.2018 r. klas IIITGM i IIITUM (2)

W dniach 4-5 października 2018 r. uczniowie klas trzecich techników wraz z wychowawcami i panem Maciejem Betlejem zorganizowali wycieczkę do Zakopanego. Jej celem było: poznawanie kraju, jego środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii; upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej (wycieczki do Morskiego Oka i Szlakiem Papieskim); poszerzanie wiedzy z różnych dziedzin życia społecznego i kulturalnego (w tym praca z Patronem). Pogoda sprzyjała uczestnikom, co potwierdzają zdjęcia, które można obejrzeć.

Czytaj więcej

IV TM na wycieczce przedmiotowej w Krakowie (2)

We wtorek 11września 2018r. uczniowie klasy IV TM udali się na wycieczkę przedmiotową do Krakowa. Jej głównym celem było utrwalenie wiadomości o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego, gdyż w tym roku mija 110 lat od jego śmierci, a w 2019 r. przypadnie 150. rocznica jego urodzin.

Czytaj więcej

Wycieczka polonistyczna

Dnia 31 stycznia 2018r. uczniowie klasy I TMU wzięli udział w wycieczce polonistycznej pod opieką polonistki Urszuli Woźnik-Batko i wychowawczyni Katarzyny Piwowarskiej-Piechoty.

Czytaj więcej