Wycieczki

Wycieczki

Zwiedzamy stolicę

24 października 2022 r. Joanna Gubała i Elżbieta Ziemianin-Profic zabrały swoje klasy, 2 tmm i 1 tg na wycieczkę do Warszawy. Oto ich refleksje po powrocie:

Czytaj więcej

Wycieczka klasy 2th

W dniu 7 października 2022 klasa II TH z wychowawcą i opiekunem wybrała się na wycieczkę integracyjną do Krakowa. Wycieczkę rozpoczęliśmy od najczęściej uczęszczanej trasy - tzw. DROGI KRÓLEWSKIEJ.

Czytaj więcej

Wycieczka klasy 3tum

27 września 2022 r. klasa 3tum wybrała się na wycieczkę integracyjną. Pierwszym punktem była wizyta w Wadowicach, rodzinnym mieście św. Jana Pawła II.

Czytaj więcej

Wychowanie przez działanie

Szkoła nie tylko uczy, ale także wychowuje. Uczniowie klasy II tum 17 maja 2022 r.  mieli okazję wziąć udział w przygodzie, która wychowuje, ale „nie przez słowa, mowy, upomnienia, nagany czy kary, lecz przez przeżycia.” (August Aichborn).

Czytaj więcej

Wycieczka klasy 1 tmm

26 maja 2022 r. uczniowie klasy 1 tmm zwiedzali Katedrę Wawelską, miejsce koronacji królów Polski i pochówku polskich władców, wodzów polityków i ludzi kultury.

Czytaj więcej

Wyspiański i Mehoffer

Trudno wyobrazić sobie mówienie o Młodej Polsce bez przywołania nazwisk dwóch krakowskich twórców: Stanisława Wyspiańskiego i Józefa Mehoffera. To oni właśnie stali się patronami wycieczki przedmiotowej, w której 29 kwietnia 2022 roku wzięli udział uczniowie klasy 3 tm4.

Czytaj więcej

Targi Enex w Kielcach

24 lutego 2022 r. był drugim dniem Targów Enex w Kielcach. To jedno z niewielu wydarzeń w Polsce, które skupia jak w soczewce całą branże energetyczną. Są tu najważniejsi producenci paneli fotowoltaicznych, instalatorzy pomp ciepła, dilerzy samochodów elektrycznych, firmy zajmujące się magazynowaniem energii, ale także te trudniące się energetyką tradycyjną.

Czytaj więcej

Wycieczka "Sztuka staropolska"

29 października 2021 r. uczniowie kl. 2 tum wybrali się na wycieczkę do Krakowa, by pogłębić wiadomości o sztuce staropolskiej (od średniowiecza do baroku) oraz doskonalić umiejetność analizy dzieła sztuki.

Czytaj więcej

Wycieczka klasy 3 TM4

5 pażdziernika 2021 r.uczniowie klasy III TM4 wraz z opiekunami wzięli udział w wycieczce historyczno- krajoznawczej na trasie : Dębno Podhalańskie – Niedzica - Szczawnica.

Czytaj więcej

Kontakt

  • ZSZiO w Sułkowicach
    32-440 Sułkowice, ul. Szkolna 34

    Telefon: (012) 273-20-08
    Fax: (012) 274-21-22

    Mail: sekretariat@zszio.edu.pl

Rekrutacja

Życie szkoły